Stránky

sobota 7. února 2015

New discovery: Roots

Objevovat nové značky mě opravdu baví. Nedávno jsem narazila na Kanadskou značku Roots, která vyrábí mimo jiné i skvělé kožené kabelky a další doplňky.
_____

I really love discovering new brands. A while ago I came upon a Canadian brand - Roots. They make some wonderful leather handbags and accessories.


Nejvíce mě zaujala jejich jednoduchá Daily Double Tribe Tote. Nenápadná, ale krásná taška z italské ručně zpracované "Tribe" kůže. S věkem má tento typ kůže povolit a získá jistě i krásnou patinu. Tyhle typy kůže s "neopracovaným" vzhledem se mi poslední dobou opravdu líbí. U Roots toho ale seženete i mnohem více, třeba i skvělé cestovní tašky nebo malé kožené obaly za dle mého názoru velice férové ceny. Tak co na ně říkáte? P.S. Jejich kabelky a kožené doplňky jsou vyráběné v Kanadě!
_____

I love their Daily Double Tribe Tote the most. Discreet yet beautiful made of manually tanned Tribe leather. It is supposed to soften with age and get that beautiful worn leather look. I really love this type of leather nowadays more and more. However you can find much more at Roots, for example these wonderful weekender bags or pouches for very fair prices. So what do you guys think? Oh and the products are made in Canada too!


Žádné komentáře:

Okomentovat