Stránky

středa 22. října 2014

Saint Laurent Moujik Satchel

Ne všechny kabelky jsou univerzální a vhodné také do pracovního prostředí. Jedna z těch více variabilních, která se dá zkombinovat prakticky se vším, je Saint Laurent Moujik Satchel
_____

Not all handbags are suitable for a work environment. One of the more universal ones that can be dressed down up or down to your liking, is the Saint Laurent Moujik Satchel.

Moujik Satchel na mě působí tak trochu vintage a o to více se mi líbí. Jeho nespornou výhodou je, že se dá vzít jak k riflím a keckám, tak i k lodičkám a kostýmku. Svým stylem a tvarem mi hodně připomíná kabelku od Balenciagy - Le Dix, mohla by to tedy být jedna z alternativ. Zatím jsem Moujik Satchel viděla ve dvou různých velikostech a ve více barvách, některé modely jsou i dvoubarevné.

Jak se Vám Moujik Satchel líbí? Je na Vás moc klasický nebo Vám přijde skvělý jako mně?

_____

The Moujik Satchel gives me a little vintage feel and that is also why I like it so much. I think it is a very universal bag and it can be dressed both up and down. It reminds me a lot of Balenciaga Le Dix handbag so that could be one of the alternatives. So far I have seen the Moujik Satchel available in two sizes and in various colours including a bicolour one.

How do you like the Moujik Satchel? Do you feel that it is too classic or do you like it as much as I do?Žádné komentáře:

Okomentovat