Stránky

středa 17. září 2014

Fendi By The Way leather tote

Fendi... co dodat. Prostě čím dál tím lepší, alespoň v mých očích. Myslím, že nová kabelka By The Way je trefa přímo do černého.
_____

Fendi... what elso to say. It is getting better over the time, at least in my eyes. I think that the new By The Way bag is is not a miss at all, it is a clean hit.

Tahle kabelka se mi líbí natolik, že momentálně vévodí mému nekonečnému seznamu "jaké designérské kabelky bych si koupila s neomezeným rozpočtem". Líbí se mi tvar, jednoduchost, ale také množství barevných kombinací, ve kterých se prodává. Dlouhý popruh na nošení crossbody nebo přes rameno je pro mě již praktickou nezbytností a tak marně hledám něco, co by se mi na téhle nové kabelce od Fendi nelíbilo.

Koupit ji můžete například na MyTheresa.


I love this handbag so much that it is currently No.1 on my "list of designer handbags I would buy with an unlimited budget". I love the shape and the simplicity but also all the color variations that are available. Long crossbody strap is a must for me these days so I really cannot find any flaws on this beauty.

You can buy the By The Way bag for example via MyTheresa.
Žádné komentáře:

Okomentovat