Stránky

pátek 15. srpna 2014

The perfect blue pair: China Glaze and Givenchy

Kabelku Pandora od Givenchy jsem dlouho dobu vůbec nechápala. Upřímně, vlastně mi připadala vcelku divná a vůbec jsem si nedokázala představit, že bych takovou tašku někdy nosila. Jak už to tak bývá, vše se ale obrátilo.

_____

For quite some time I did not really get the Pandora bag by Givenchy. I thought it was rather weird and I couldn´t picture myself wearing it. But as it usually happens, it all changed.


Pandora se mi líbí čím dál tím více a když jsem si včera nalakovala nehty lakem od China Glaze v odstínu Fade Into Hue, okamžitě jsem si na ní vzpomněla - konkrétně na odstín bright blue, který se mi tááák strašně líbí. Lak mi tenhle odstín Givenchy připomněl hlavně proto, že není tak úplně modrý ale také není ani tak úplně fialový. No, nicméně, lak na nehty v této barvě už mám, teď už chybí jen ta Pandora!

Co Vy? Líbí se Vám Givenchy Pandora? Já se teď musím hodně držet abych si nekoupila její crossbody verzi na MyTheresa.
_____

I love the Pandora handbag more and more these days. Yesterday when I was putting nail polish on - China Glaze in color Fade Into Hue that is exactly when the Panda popped in my mind in the bright blue shade that I am deeply in love with. These two seem like a really great combination, they are both not exactly blue but also not exactly purple, just right in the middle. Well, I already do own the nail polish, now I just need that Pandora bag!

What about you? Do you like Givenchy Pandora? I must be really strong now not to buy the mini version that is available in this shade via MyTheresa.

Žádné komentáře:

Okomentovat