Stránky

úterý 5. srpna 2014

Rodtnes introduces the Brooke Bag

O značce Rodtnes jsem se již zmiňovala zde, poté jsem pořídila kabelku Falda od této dánské návrhářky a jsem z ní dodnes nadšená. Mette Rodtnes nyní přichází s novými přírůstky do její kolekce kožených doplňků, jedním z nich je i Brooke bag.
 _____

I have already mentioned the Rodtnes brand here, then I bought the beautiful Falda handbag that I am still in love with. Mette Rodtnes has now introduced some new additions to her line of leather accessories, one of them being the Brooke bag.
Naprosto jsem se zamilovala do tvaru téhle kabelky. Není ani moc pevná, zároveň se ani moc nebortí a není tak úplně "slouchy", ale dle mého je přesně tak akorát. Přesně takhle si představuju kabelku, kterou bych nosila každý den kamkoliv a hodí se i do profesionálnějšího prostředí v práci. Je prostě skvělá! Od Rodtnes mám černou kabelku Falda a tahle Brooke bag zdá se má kůži stejnou - hrubou a pevnou a velmi kvalitní. Dostupná bude zatím ve třech odstínech níže, mně se nejvíce líbí celá černá.

Černou a modrou můžete koupit již nyní na oficiálním eshopu Rodtnes, který samozřejmě posílá z Evropy takže bez cla a DPH a navíc s poštovným zdarma.

Co myslíte Vy? Líbí se Vám Brooke bag?

_____

I am totally in love with the shape of this handbag. It is not that stiff but also not that much slouchy, I would say it is the perfect combination of both. This is exactly how I imagine my workhorse bag that I would carry everyday everywhere from a lunch with a friend to the office. It is just great! I already own the Falda bag in black and the Brooke bag seems to have the same kind of leather - pebbled, firm and of great quality. It will be available in the three shades below, however I love the plain black one.

You can buy the black and navy one right now at the official Rodtnes online store that ships from Europe so no need to pay duties and taxes and the shipping is free!

What do you think? Do you like the Brooke bag?
Žádné komentáře:

Okomentovat