Stránky

pátek 22. srpna 2014

Anya Hindmarch: Tony the Tiger

Začalo to chlupatými příšerkami od Fendi, pokračuje to kreslenými postavičkami na kožených doplňcích. Tahle kabelka s tygrem Tony je nicméně fakt skvělá!

_____

It all began with Fendi fur monsters and it continues with more cartoon and fun characters on leather accessories. However, this Tony the Tiger handbag is just too cute!Co si budeme povídat, úplně normální ani úplně neutrální kabelka tohle není. I tak jsem z ní ale nadšená, nosit by se nicméně musela pouze k jendobarevným a jednoduchým věcem, sama o sobě by na sebe strhávala už tak dost pozornosti. Pokud chcete, aby kabelka mluvila za Vás, pak tahle Frosties Maxi Featherweight Ebury kabelka od Anya Hindmarch je určitě jedna z možností. Tony je prostě pecka!

Seženete ji například přes Luisaviaroma.

_____

Frankly, this is not a regular and neutral handbag. However I love it but I can see it only worn with simple clothes as it will draw a lot of attention on its own. If you want your handbag to speak for you, then this Anya Hindmarch Frosties Maxi Featherweight Ebury handbag is definitely one way to do it. It can´t get any cuter than Tony the Tiger...

You can buy this beauty for example at Luisaviaroma.
Žádné komentáře:

Okomentovat