Stránky

pátek 18. července 2014

Michael Kors introduces a bucket bag

Bucket bags jsou stále v kurzu, zřejmě i díky ohromnému úspěchu kabelek značky Mansur Gavriel, které jsem již zmiňovala zde a zde. Nyní se svou verzí přišel také Michael Kors, posuďte sami, zda se povedla.

_____

Bucket bags are still in probably also thanks to the major hit that Mansur Gavriel handbags have become (and I have already mentioned them here and here). Now Michael Kors has come up with his own version of a bucket bag. See for yourself how it turned out!
Konkrétně je to Michael Kors Large Jules Drawstring Shoulder Bag a vlastně se mi docela líbí.. Rozhodně je to velice hezká kožená bucket bag za rozumné peníze. Koupit ji můžete například přes NeimanMarcus za 6.500,- Kč.
_____

It is the Michael Kors Jules Drawstring Shoulder Bag and I quite like it. It is a very nice leather bucket bag for a reasonable price. If you like it you can find it for example at NeimanMarcus for 6.500 CZK.


6 komentářů:

 1. Ježiš, tak ta je parádní! Jakto, že jsem o ní vůbec nevěděla? Toužím sice po Mansurovi, ale jestli ho do Vánoc neseženu, tak možná přenesu svou snahu tímto směrem :)

  http://pragueinstyle.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec špatná.. A jak jsi na tom s pátráním? Já už jsem snad na deseti waitlistech na bucket bag od MG, tak čekám, že na podzim by to snad konečně mohlo dopadnout:)

   Vymazat
 2. In gold and yellow is great!
  sunmoonstyle.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 3. Great bucket bag!
  http://fashion-soup.com/

  OdpovědětVymazat
 4. such perfect bag and MK always make the right size bag!

  new outfit > > > THE MILANO MODE

  OdpovědětVymazat
 5. Like this bag. In the yellow option especially :)

  OdpovědětVymazat