Stránky

pátek 6. června 2014

Should I or should I not? Ferragamo Varina...

Usoudila jsem, že sama nemám šanci se objektivně rozhodnout, proto Vás prosím o radu:) 

_____

I concluded that I am not able to decide on my own so please help me!
Minulý týden jsem se zřejmě chvilkově zbláznila nebo utrpěla nějaké zatmění mysli a koupila jsem si u Salvatora Ferragama (poté, co mě tam moje mamka odtáhla zpět se slovy, že je jedno, že stojí skoro jako jedna naše splátka hypotéky) tyhle božské balerínky Varina v barvě Blush. Radost mi z mých prvních italských a ručně šitých bot bohužel vydržela jen půl dne, než jsem zjistila, že levá botka má škráblou kůži, což jsem upřímně u bot za tu cenu psychicky nevydržela a šla je nenošené hned vrátit. Nakonec mi z té rovnice vyšlo, že mi asi nejsou souzené, v obchodě mají od každé velikosti vždy jen jeden pár...

Nicméně jsem z nich byla tak nadšená, že jsem je samozřejmě hned objevila na eshopu MyTheresa v Německu a zřejmě také budou brzy k zakoupení na oficiálních stránkách Ferragama. Jsou nádherné, ale budu se o ně dost bát (zejména kvůli jejich světlé barvě), nicméně hodit se mi budou úplně ke všemu a žádné takhle světlé balerínky nemám.

Tak co myslíte, mám si je znovu koupit? Máte nějaké zkušenosti s botami od Ferragama? Četla jsem na ně jen samou chválu..  Předem díky za Váš názor!

_____

Last week I had a temporary black-out and I bought these beautiful Salvatore Ferragamo Varina ballerinas in Blush color (after being virtually dragged back to the boutique by my mum that did not mind at all that they were almost the same price as our monthly mortgage payment).  However my happiness didn't last very long as I found out that my first pair of italian designer handmade shoes is broken - the leather on one of the shoes was cracked. I couldn't stand the deffect at such price point so I returned them unworn. After that I just thought that these are not meant to be mine as they have only one pair of each size in the boutique...

However I loved them so much that I found them almost instantly available online in Germany at MyTheresa and I guess that they will be also available soon at the official Salvatore Ferragamo online store as they are from the new pre-fall collection. They are just beautiful but I will be probably afraid about them getting stained, on the other hand they will go with everything I own.

So what do you guys think, should I repurchase them? Do you have any experience with Ferragamo shoes? I read only good reviews on them... Thank you very much for any input!

Žádné komentáře:

Okomentovat