Stránky

úterý 10. června 2014

My personal collection: Lonchgamp Le Pliage Plumes

Po dlouhé době jsem zase měla čas nafotit jednu kabelku z těch, které aktuálně vlastním. V tomto článku bych se s Vámi ráda podělila o své zkušenosti s Longchamp Le Pliage Plumes.
_____

I finally found some time to take some pictures of another handbag that I currently own. In this post I would like to share with you my experience with the Longchamp Le Pliage Plumes.


Vzhled: Tahle kabelka se ukázala jako kupodivu dobře kombinovatelná, jelikož je z části černá a z části béžová. Myslím, že i díky svrchnímu materiálu (který se tváří jako samet ale není to samet) nepůsobí úplně letním dojmem, hodí se spíš asi do všech zbylých ročních období. Sama o sobě nedrží tvar, takže to ani není moc business kabelka.

Design: This handbag proved surprisingly easy to combine as it is partly black and partly beige. Thanks to the material (which looks as velvet but it is not) it's more of a winter/fall handbag than a summer one. It doesn't hold its shape so it is not a business handbag either.

Pohodlí a nošení: Zjistila jsem, že po téhle kabelce sahám až překvapivě často, vlastně vždy, když se mi ráno nad kabelkou a oblečením nechce moc přemýšlet, když si potřebuji vzít něco, co se nevejde do mé jiné pidikabelky a když nepotřebuji kabelku, ve které by se nemuchlaly papíry - tj. takovou, která drží svůj tvar. Nosí se opravdu skvěle, ten kdo přidal k Le Pliage crossbody popruh, byl prostě geniální.

Comfort and wear: I found out that I go for this handbag very often, pretty much always when I am too lazy to think too much about my outfit and bag, when I need to carry more stuff than my other mini bag would fit and also when I am not carrying any papers that would get crumpled up as the bag does not hold its shape.


Struktura a kvalita: Jediné kožené prvky této kabelky jsou ucha, přední klopa a místa úchytu crossbody popruhu. Vevnitř má klasicky jen jednu malou kapsičku, takže najít v ní něco je docela kumšt. Jak jsem již několikrát zmiňovala, kabelka nedrží svůj tvar, častěji ji ale nosím jako crossbody a to se pak krásně vytvaruje podle těla, navíc kabelky bez struktury se mi poslední dobou líbí mnohem více. Co se týče kvality, tak ta je dle mého názoru skvělá - kabelku tahám dost často a rozhodně to na ní není nijak patrné. Jako jedna z mála nebyla tahle verze Le Pliage zamýšlena jako skládací a nedisponuje tak klasickým cvočkem pro zapnutí ve složeném stavu.

Structure and quality: The only leather parts of this handbag are the front flap, the crossbody strap and the parts next to the metal clasps. Inside there is only one little pocket so sometimes you have to rummage inside to find the thing you are looking for. As I have mentioned a few times already the handbag does not hold its shape, it kind of puddles without any support but most of the time I carry it as a crossbody and it shapes nicely over your body (not to mention that I prefer non-structured handbags these days). When it comes to quality I find it superb as I carry the handbag a lot and it sure does not look like it. As one of a few this Le Pliage is not supposed to be folded as the normal ones so it does not feature the classic press stud.
Když to shrnu, je tohle jedna z mých velice oblíbených kabelek, kterou mohu s čistým svědomím jen a jen doporučit. Byla ovšem z limitované edice a obávám se, že už teď nebude nikde dostupná.

Overall this is one of my favourite handbags that I can recommend for sure. However it was a limited edition and I am afraid it will not be available anywhere right now.

Co Vy a Longchamp? Máte tuto značku rádi?

What about you and Longchamp? Do you like this brand?

1 komentář: