Stránky

pátek 13. června 2014

Louis Vuitton Soft Lockit

Nejsem žádný velký fanoušek módního domu Louis Vuitton, nemám ráda monogram canvas a asi nikdy (i když nikdy neříkej nikdy, že!) bych si nekoupila jejich legendární Speedy kabelku. Pokud se ale Vuitton hodlá ubírat směrem, který naznačuje jejich novinka - Soft Lockit kabelka, je dost možné, že se na mém žebříčku vnímání hodnot jednotlivých značek přeci jen o pár příček posune.

_____

I am not a big fan of Louis Vuitton, I really don't like monogram canvas and I would probably never (well, never say never!) buy their legendary Speedy handbag. However if they resume to produce handbags as this new Soft Lockit, then this brand will most likely gain a few positions on my brand-value-perception ladder.Musím uznat, že Soft Lockit se mi opravdu moc líbí. Vuitton se samozřejmě posnažil a už jí svěřil k prezentaci mnoha různým celebritám. Na druhou stranu tahle taška se má svou cenou pohybovat někde kolem 4.000 USD, což je pro mě osobně za kabelku od Vuittona dost přemrštěná částka a i kdybych ji měla, zřejmě bych za tyhle peníze koupila jinou značku.

Jak se Vám líbí?

_____

I must admit that I really do like this handbag. Vuitton did a good job placing it in hands of many celebrities already. However this bag is supposed to be priced at around 4.000 USD, which (in my eyes) is a ridiculous amount of money for a Louis Vuitton bag and even if I decided to spend such amount on a bag, I would probably go with another brand.

How do you like it?2 komentáře:

 1. beautiful dear!!!!:)

  visit my blog:
  www.borsadimarypoppins.com

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná kabelka!:)

  xxMonica
  http://sunstreetmonidesign.blogspot.com

  OdpovědětVymazat