Stránky

neděle 4. května 2014

New discovery: Ampersand As Apostrophe

Tyhle kabelky dle mého názoru nepotřebují nějaký předlouhý úvod, myslím, že mluví samy za sebe a jsou skvělé, skvělé, prostě skvělé! Co myslíte Vy?

_____

I think that these handbags do not need much of an introduction, they speak for themselves and I think that they are wonderful, just wonderful! What do you think?
Můj wishlist a nákupní seznam se nezadržitelnou rychlostí rozšiřuje. Brzy se na něm objeví i nějaká z krásných kabelek značky AMPERSAND AS APOSTROPHE. Založila ji američanka Jessica Park, která vystudovala architekturu - interiérový design (zdá se, že jestli jsem chtěla navrhovat kabelky, měla jsem se dát na architekturu (!) - stejně jako např. zakladatelka značky Rodtnes). Kabelky jsou vyráběné ručně v USA a čím déle na ně koukám, tím více potřebuji tu z titulní fotky.

_____

My wishlist and my shopping list are getting pretty long extremely fast and it won't take long before one of these beautiful handbags from AMPERSAND AS APOSTROPHE takes a place at the very top of one of those lists. It was founded by an American architect - Jessica Park who graduated from interior design (OK I guess I should have studied architecture if I wanted to design handbags (!) - as the Rodtnes brand founder too). These beauties are handmade in the US and the more I look at them the more I need the Sideways tote in Raspberry!
2 komentáře: