Stránky

pondělí 19. května 2014

Czech made: Luciela Taschen

České kabelky a navíc skvělé, jupí! Mrkněte jak se Vám líbí česká značka Luciela Taschen, za kterou stojí Lucia Jamrichová.
_____

Handbags made in the Czech republic and not just handbags, but great handbags - yayyy! Check out these beauties by Luciela Taschen, a czech brand founded by Lucia Jamrichová.Na tyhle krasavice jsem se zašla podívat osobně do nového showroomu v Praze, kde mě přivítala velice příjemná a usměvavá návrhářka sama. Ta se nyní kabelkám věnuje na plný úvazek, za což má můj hluboký obdiv a což ji také upřímně dost závidím. Jedním z jejích prvních návrhů byla skvělá ručně háčkovaná síťovka (na 7 lahváčů:D), která se dá sbalit do úhledného klubíčka jak je vidět na fotkách níže. Lucia mi ukázala také nově připravovanou kabelku i různobarevné popruhy, které se dají ke kabelkám připnout a barevně kombinovat.

Kabelky jsou vyráběné v České republice z pečlivě vybíraných kůží, jsou krásně zpracované a jejich nespornou výhodou je také vždy malý počet vyrobených kusů jednotlivých návrhů. Musím uznat, že moje srdce si nejvíce získala psaníčka, která mě naprosto dostala svou jednoduchostí a krásou a tak se zřejmě budu muset v showroomu brzy pro nějaké zastavit!

Pokud jste z Luciela Taschen nadšení stejně tak jako já, můžete se pro nějakou zastavit přímo v nově otevřené pražském showroomu na adrese Petrská 10, Praha 1.

 _____

I went to take a look at these beauties personally to the newly opened showroom in Prague, where I was greeted by the designer herself. She designs handbags full time as of now which she has my admiration for (and a little bit of envy too!). One of her first designs was a perfect handmade net bag (that can hold seven bottles of beer:D) that can be wrapped up in a little ball as seen in the pictures below. Lucia also showed me a new handbag design and new colorful straps that can be attached to some of the bags.

The handbags are made in the Czech republic from carefully picked leathers, they are very well made and there are always only a few of them made which I see as a great advantage as you will definitely be original. I must say that am totally smitten with the clutches that are very simple yet sophisticated and I will definitely go pick one up in the showroom soon.

If you like the Luciela Taschen handbags as much as I do, you can go take a look to the showroom located at Petrska 10, Prague 1.

3 komentáře: