Stránky

úterý 6. května 2014

Céline Fall 2014

Čas utíká tak strašně rychle, že ho snad začnu počítat jen na nové kolekce Céline. Máme tu zase jednu novou, už podzimní. Mrkněte, jak se Vám líbí?

_____

Time flies by so fast that I will probably start following it just by new Céline collections. Here we have another one, for fall already. Take a look, how do you like it?
Céline je jedna z mála značek, která mě zatím stále neomrzela a u které jsem si jistá, že kdybych si Céline kabelku koupila, pořád by mě bavila (narozdíl od mnoha jiných, které jsem koupila a pak prakticky nové prodávala). Podzimní kolekce téhle značky je prostě nádherná. Nejsem sice úplně nadšená z různých doctor bags, moc se mi ale líbí zvolené barvy (obzvláště ty Box bag!) a také mi přijde naprosto dokonalá nová Belt Bag, o vražedné barevné kombinaci téhle Trapeze snad raději ani nebudu mluvit...

Co Vy? Líbí se Vám nová Céline kolekce? Chystáte se nějakou přidat do svého šatníku?

_____

Céline is one of the few brands that I still love and where I am sure that if I bought a Céline handbag I wouldn't get bored by it (as opposite to many others that I bought and then sold pretty much brand new). This fall collection is just beautiful to me. I am not all that thrilled by the doctors bag but I love the colors (look at those Classic Box bags!) and I think that the new Belt Bag is just perfect (not even mentioning the killer color combo of the Trapeze).

What do you think? Do you like the fall collection? Do you desperately need one of these in your life (as I do)?


Žádné komentáře:

Okomentovat