Stránky

čtvrtek 3. dubna 2014

Where to shop: MyTheresa

Vždy mám hroznou radost, když objevím nějaký nový eshop s velkým výběrem a hlavně v rámci Evropské unie. O jeden takový z nich bych se s Vámi ráda podělila.

_____

I am always very happy when I discover a new-to-me online store with great selection and within the EU. I would like to share one of these with you today.MyTheresa se mi opravdu líbí, rozložením stránky i nabídkou, kterou tento eshop má. Narazila jsem na ní, když jsem sháněla online obchody, které by v rámci EU prodávali kabelky Balenciaga a od té doby ji navštěvuji pravidelně. Vše je předhledně seřazené a velice pěkně nafocené, na dotazy reagují rychle a věcně. Mají i slevovou sekci, kde je také vždy pár zajímavých kousků. Zatím jsem na MyTheresa nic nekoupila (i když už jsem od toho mnohokrát nebyla moc daleko:), je to ale velice sympatický eshop jehož nespornou výhodou je také centrála v Německu, nemusíte se tudíž obávat o platbu DPH či cla. Pro zaslání využívají služeb DHL a UPS kdy poštovné pro DHL je 19 EUR a u UPS 13 EUR. Platit je možné jak kartou online, tak přes Paypal.

Máte Vy nějaké zkušenosti s MyTheresa?

_____

I really like MyTheresa, I love both the website layout and their selection. I found this online store when I was looking for online places where to buy a Balenciaga within the EU and since that time I visit the site regularly. Everything is very nicely photographed, they react to questions very quickly and accurately. The site also has a sale section with always a few very interesting items. I haven´t bought anything at MyTheresa yet (even though I was really close to buying something many times), however I think it is a very sympathic online shop with one big advantage - a seat in Germany which means no taxes and duties within the EU. For shipping they use DHL and UPS where DHL shipping costs 19 EUR and UPS shipping costs 13 EUR. You can pay online by credit card or via Paypal.

Do you have any experience with MyTheresa?

3 komentáře:

 1. Very good post my sweetie ;)
  Kisses <3

  http://www.theladyjersey.com

  OdpovědětVymazat
 2. Great post!!
  If you want, we can follow each other. Kisses
  http://fashionsecrets-oksana.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Nice experience !!  Kisses

  http://www.thetrendysurfer.com/

  OdpovědětVymazat