Stránky

úterý 1. dubna 2014

New in: Kenzo Fedora Ring

Zajímavé a většinou trochu mohutnější prstýnky jsou mojí parketou. Jsem hrozná konzerva, takže jen málokdy měním svůj již před mnoho lety zavedený zvyk - jeden větší prsten na pravém prostředníčku. Dost často se na něm vyskytuje můj milovaný Fedora prsten od značky Kenzo.
_____

Interesting and sometimes a little more massive rings are my thing. I am very conservative so I do not change my habits that much and I prefer wearing just one statement ring on my right middle finger where my beloved Fedora ring by Kenzo sits pretty often.

 

Kenzo dělá dle mého názoru nádherné šperky, nejsou nijak moc rozšířené, takže budete zaručeně originální.  U nás by se měly dát koupit v klenotnictvích Présence ale nemám to bohužel ověřené, já mám svůj prstýnek ze zahraničí. Skvěle se nosí, barevné části jsou stále stejné jako když jsem ho kupovala (narozdíl od spousty mých dalších šperků) a já stále doufám, že si k němu jednou pořídím i náramek:)

Co Vy? Máte nějaký Kenzo šperk?
_____

I think that Kenzo makes beautiful jewelry which is not that known and widespread, so you will definitely be original with a Kenzo statement piece. In the Czech republic Kenzo jewels should be carried by Présence but I have not checked that as I bought my ring abroad. It wears just great, color parts are still as new (contrary to many other jewels that I own) and I hope that one day I will buy a matching bangle:) 

What about you? Do you have any Kenzo jewel?
4 komentáře: