Stránky

sobota 19. dubna 2014

New discovery: Coordinates jewelry

Tak jsem zase objevila skvělé šperky.. Ráda bych řekla, že jsem z nich nadšená, bojím se ale, že tohle slovo používám prakticky při každém takovémto novém objevu.. no ale co, já z nich opravdu nadšená jsem!
_____

I have discovered a great new-to-me jewelry brand... yet again. I would like to say that I am really excited but I have a feeling that I use this word with all of my discoveries:) ... so what I really AM EXCITED!


Moc se mi líbí jednotlivé šperky, které jmá značka Coordinates na výběr. Myslím, že se budou hodit ke všemu a dají se i skvěle kombinovat dohromady a vrstvit na sebe. Je to vlastně jednoduché, vyberete si typ šperku, materiál ze kterého chcete šperk vyrobit, potom můžete přidat i drahý kámen (buďto dle znamení zvěrokruhu nebo prostě ten, který se Vám líbí) a potom už zadáváte své souřadnice, tj. souřadnice místa, které má pro Vás nějaký zvláštní význam. Z vnitřní strany šperku si můžete ještě nechat něco vyrýt.

Tenhle nápad personalizovaných šperků se mi opravdu líbí. Jak Vám?

_____

I really love all the types of jewels that you can choose from Coordinates. I think that they will go with everything and they are great to combine and stack. The process of creating your own piece is pretty simple, first you choose the jewel, then the material that you want your jewel made of, after that you can add a gemstone (either your birthstone or just the one you like) and finally you put in your coordinates, coordinates of a place that has a special meaning to you. As a final step you can also have the piece engraved from the inside.

I am in love with these personalised pieces. What about you?


Žádné komentáře:

Okomentovat