Stránky

neděle 16. března 2014

What I like: Gigi New York

Nedávno jsem zase objevila pro mě novou značku - Gigi New York. Mrkněte, jaké pěkné věci mají ve své nabídce.
_____

Recently I discovered another new-to-me brand - Gigi New York. Take a look at the beautiful handbags and accessories that they make.Doplňky od téhle značky jsou jednoduché a podle mě krásné, navíc dostupné v úžasných barvách a na skoro všechny lze nechat udělat monogram. Ceny jsou ještě také přijatelné ale vyplatí se počkat si na různé slevové akce, které v průběhu roku u této značky probíhají.

Mně se strašně líbí jejich Hayden Satchel (i když ano, Proenza Schouler z něj více než dýchá, nevím ale, kdo s návrhem přišel jako první), brašny mě prostě v poslední době baví čím dál tím více.

Nadšená jsem také z různých pouzder a psaníček ve všech možných velikostech, které mají jak v hladké kůži, tak v python verzi. Na jaro jsou jako stvořené, a ty barvy!

P.S. Tento víkend mají mezinárodní poštovné zdarma při nákupu nad 250 USD.

Níže výběr toho, co mě zaujalo nejvíce. Jak se Vám líbí?

_____

I find the accessories and handbags simple and beautiful, they are available in great colors and you can get most of their leather products monogrammed. The prices are still OK but it is better to wait for one of their sales or other offers that the brand carries throughout the year. 

I really love the Hayden Satchel (even thought I see Proenza Schouler right away, but I have no idea who came with that design first), I just love satchels more and more these days.

I also love their huge range of various pouches, wristlets, clutches and tech accs in many sizes and colors that are available both in pebble grain leather and python. These are some wonderful spring and summer accessories straight up!

P.S. This weekend international shipping is free with purchases of 250 USD and more.

Below are my favourites. How do you like them?3 komentáře:

 1. This post is just perfect ;)
  Kisses my beautiful <3

  http://www.theladyjersey.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thanks a lot! You are welcome to follow my upcoming posts:)

   Vymazat