Stránky

středa 26. března 2014

The Dupe List: Proenza Schouler vs. ZARA

V poslední době se roztrhl pytel s tzv. bucket bags, i já mám na jednu tohoto typu spadeno (Mansur Gavriel, jak jsem již zmiňovala zde), dnes se tedy podíváme na dvě velice podobné bucket bags, každá je však z trochu jiné cenové kategorie.

_____

Bucket bags are having a moment right now and I am on a hunt for one of them too (Mansur Gavriel as I have mentioned here), today we will take a look at two very similar bucket bags each of them being from a different price point.
Proenza Schouler představí svou Suede Bucket Bag v nové podzimní kolekci, pořídit se bude dát za nemalých 1.550 USD, upřímně mi přijde, že na tu cenu moc nevypadá.

ZARA má svou koženou Coloured Leather And Suede Bucket Bag již v aktuální nabídce a upřímně se mi docela líbí, přijde mi snad i trošku zajímavější než bucket bag od Proenzy. Koupit ji můžete v Zaře za 2.799 Kč.

Kterou byste si vybrali Vy?

_____

Proenza Schouler will introduce her Suede Bucket Bag in her new fall 2014 collection, it will sell at 1.550 USD and to tell the truth in my opinion it doesn't look as expensive as it is.

On the other hand ZARA has Coloured Leather And Suede Bucket Bag in stock already and I like it, I would even say it is a tad bit more interesting that the Proenza bucket bag. You can buy it in Zara for 2.799 CZK.

Which one would you choose?


1 komentář:

  1. Two lovely little bags! I'll take both haha!
    www.styleandbeautyforless.co.uk

    OdpovědětVymazat