Stránky

sobota 22. března 2014

Alexander Wang for Balenciaga

Balenciaga je pro mě srdcovou záležitostí, musím tedy uznat, že výměna jejího kreativního ředitele, kterým je nyní Alexander Wang, ve mně vzbuzovala větší než malé obavy z toho, jak bude moje milovaná Balenciaga pod jeho vedením vypadat.

_____

With Balenciaga being one of the loves of my life, I have to admit I was a little afraid how the appointment of a new creative director will affect the brand and I wasn't sure how will my beloved Bal change under the "reign" of Alexander Wang.
Musím říct, že jsem nesmírně ráda, že Balenciaga se stále drží svých klasických a nesmrtelných Motorcycle kabelek, ke kterým teď postupně přibývají právě návrhy Alexandra Wanga. Až doteď mě nijak zvlášť neoslovily, včera jsme ale narazila na tenhle nádherný kousek, Padlock Nude Work XS Snakeskin-trimmed Leather Tote, na kterém můžu oči nechat. Nejsem schopná přesně pojmenovat co to je, ale něco z téhle kabelky na mě opravdu dýchá jako Balenciaga i když taková trošku jiná. A to kontrastní ucho, to podle mého názoru změnilo vlastně docela obyčejnou kabelku na neskutečně nádherný doplněk. Ano, tohle si dokážu představit od Balenciagy vedle její klasické řady. Sem s ní!

Zakoupit ji můžete třeba přes mytheresa černou ve velikosti XS zde a bílou ve velikosti S zde.

Jak se Vám líbí?
_____
 
I have to say that I am truly happy that Balenciaga still sticks with her legendary and immortal Motorcycle handbags but with new designs by Alexander Wang coming in. Till now I wasn´t really stunned by those, but yesterday I stumbled upon this beauty, Padlock Nude Work XS Snakeskin-trimmed Leather Tote that I can´t stop staring at. I can´t really grasp why but there is something on this handbag that screams the Balenciaga name with just a little different twist. In my opinion it is thanks to the contrasting handles that transformed this sleek but pretty simple handbag into something beautiful. Yup, I can definitely imagine this standing next to the classic Bal line. Need one!

You can buy this beauty via mytheresa - black in size XS here and white in size S here.

What do you think?


2 komentáře:

 1. Incredible !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  nice proposals.  xx
  http://www.thetrendysurfer.com/

  OdpovědětVymazat
 2. this is so chic!! love the white version!! :D

  Animated Confessions

  OdpovědětVymazat