Stránky

úterý 4. února 2014

Zara Handbags for Spring

V nedávném postu jsem zmiňovala, že nová kolekce Michaela Korse mě moc nezaujala. To se ale nedá říci o nových kabelkách, které se spolu s novou jarní kolekci objevily na stránkách módního řetězce Zara. Mrkněte na ně dále.

_____

In one of the previous posts I mentioned that I am not that much impressed by the new Michael Kors handbags collection. However I can't say the same about Zara handbags that have now landed on their official page as a part of the new spring collection. See for yourself after the jump.
Zara podle mě není špatná volba pro nákup kožené kabelky, poslední dobou jsou jejich kousky podle mě dost nadčasové a hezké. Bohužel jsem neměla možnost jich moc vidět na živo tak ani nemůžu posoudit jejich kvalitu. Níže výběr těch, které mě na jejich webu zaujaly.

Máte nějakou kabelku od Zary? Je kvalitně zpracovaná? Podělte se o zkušenosti!

_____

Zara is I think a good place where to buy a functional leather handbag, I think that most of their last designs are very timeless and nice. Unfortunately I haven't seen many of them live so I can talk about the quality. Below I picked those that caught my eye on their website.

Do you own any Zara handbag? Is it well made? Share your experience!

Cracked Leather Messenger Bag, 2499 CZK

Mini Leather Bowling Bag, 2999 CZK

Leather City Bag With Hand Slit Detail, 2999 CZK

Cracked Leather Messenger Bag, 2499 CZK

Combined Leather Bowling Bag, 3999 CZK

Coloured Leather Shopper, 2799 CZK

Snakeskin Messenger Bag, 2799 CZK


Zaru můžete zakoupit v jejich buticích. You can shop Zara in their boutiques.

3 komentáře:

  1. vedela by som si vybrat aspon 3 :)
    Posledne dni plavkovej giveaway tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/pripravte-sa-na-leto-sutazte-s-biancou.html

    OdpovědětVymazat
  2. love them all!

    http://iamaleena.blogspot.com.au/

    OdpovědětVymazat