Stránky

čtvrtek 27. února 2014

The last campaign of Marc Jacobs for LV

Marc Jacobs po mnoha dlouhých letech ukončil své působení v čele značky Louis Vuitton a rozloučil se kampaní, pro kterou oslovil své múzy. Prohlédněte si jeho poslední výtvory a kampaň, která je provází. Jak se Vám líbí?
 _____

Marc Jacobs has left Louis Vuitton after many years and he said his goodbye with a campaign shot with his muses. Have a look at his last creations. How do you like them? 
Marc Jacobs se rozloučil ve velkém. Pro svou poslední kampaň si přizval své múzy a vytvořil kolekci kabelek, která vychází z ikonického tvaru značky LV, kabelky Noe, která byla představena již v roce 1932 a byla určená pro přenášení šampaňského.

Celá tato kolekce je pouze limitovanou edicí a každá kabelka by měla být číslována, čemuž notně odpovídají i jejich ceny, kdy některé se šplhají až do astronomických výšin.

Když odhlédnu od ceny, tak se mi kabelky líbí, obzvláště Belle de Nuit je skvělá, nicméně za ty peníze není na mém pomyslném žebříčku vnímání hodnot značek LV dost vysoko.

Co si o nich myslíte Vy? Líbí se Vám, nebo vůbec ne?

_____

Marc Jacobs said goodby in big style. For hist last campaign he cooperated with his muses and created a collection of handbags that is based on an iconic LV shape, the Noe bag, which was introduced in 1932 and was designed to carry champagne. 

The whole collection is limited edition and all the handbags should be individually numbered which just corresponds to their prices that are mostly astronomical. 

If I don´t look at the prices, I think that the bags are really nice, I love Belle de Nuit, but for that money LV is not high enough in my "brands value perception list".

What do you think? Do you love them or hate them?

Gisele Bündchen, NN 14 GM Cuir Nuance, 2580 EUR

Sofia Coppola, NN 14 PM Cuir Nuance, 2370 EUR


Sofia Coppolla, NN 14 PM Monogram Idole, 1960 EUR

Caroline de Maigret, NN 14 PM Show Girl, 23.400 EUR

Catherine Deneuve, NN 14 PM Fatale, 15.200 EUR

Catherine Deneuve, NN 14 PM Belle de Nuit, 18.300 EUR

Eddie Campbell, NN 14 PM Audace, 3600 EUR

Fan Bingbing, NN 14 PM Spotlight, 2270 EUR

2 komentáře:

 1. Marc Jacobs is an amazing designer!!!!  http://the-haute-strawberry.blogspot.gr/

  OdpovědětVymazat
 2. Very interesting this post ;)
  Kisses <3

  http://www.theladyjersey.com

  OdpovědětVymazat