Stránky

čtvrtek 20. února 2014

The dupe list: Givenchy vs. Rebecca Minkoff

Když jsem poprvé viděla novou kabelku od Rebeccy Minkoff - Perry satchel, upřímně jsem si nebyla moc jistá, co si o ní mám myslet. První co mě napadlo bylo "tohle je přeci Antigona!". Ani teď vlastně nevím, co si o tomhle Rebeccy novém počinu mám myslet.. Co myslíte Vy?

_____

When I first saw the new handbag by Rebecca Minkoff - Perry satchel - I wasn't really sure what to think. First thought that popped in my mind was "but this is Antigona!". I am still undecided on my feelings about this new piece from Rebecca.. What do you think?Někteří jsou z ní nadšeni, některým už inspirace ohromně populární kabelkou Antigona značky Givenchy přijde až moc velká. Givenchy je prostě Givenchy, tahle značka přišla s touto taškou jako první a během chvíle skoro dosáhla statusu "IT" kabelky. Givenchy samozřejmě po prvním úspěchu zareagovalo vytvořením různých verzí Antigony, různých velikostí, barev i tvarů. 

_____

Some love it, others think there is already too much inspiration taken from the Givenchy Antigona in the Rebecca Minkoff Perry satchel. Givenchy is just Givenchy and this brand came first with this design that became so popular it almost reached the "IT" bag status. Givenchy of course reacted to its success by creating the Antigona in many different variations, including various colors, sizes and bag shapes.

 
Rebecca představila svůj Perry satchel teprve nedávno, za tu krátkou dobu ale podle mého názoru vzbudil dost velký rozruch. Kabelka je to samozřejmě hezká, stále ale bojuji s tou podobou s Antigonou

Pokud to vezmu objektivně, pak u kabelky od Rebeccy se mi nelíbí zejména uchycení dlouhého ucha. Na druhou stranu se mi líbí, že Perry nemá zepředu nikde viditelný nápis se značkou a zřejmě bude také možnost nechat si ji označit svým monogramem. Nespornou výhodou bude u Rebeccy samozřejmě i cena t, která bude jistě několikansobně nižší, než Givenchy Antigona. Perry satchel se zatím neprodává, měl by ale přijít do prodeje již brzy a zřejmě bude kabelka také dostupná v mnoha různých variantách.

_____

Rebecca introduced her Perry satchel not that long ago and it has received very mixed reviews. It is of course a very nic handbag but I am still fighting the thought that the inspiration by Antigona is a tad too much.

If I take it objectively then I don´t like where the handles are attached on the Perry satchel. On the other hand I like that the RM bag does not have any big logo or signature on the front and it also seems that there will be a possibility to have the bag monogrammed which is a nice touch. An undisputable advantage of the Perry satchell will of course be its price that I expect to be considerably lower than the price of the Antigona. Perry satchel is not available yet but my guess is that it will hit the stores soon.

Zajímalo by mě, co si myslíte Vy? / So what do you guys think?

P.S. Naprosto stejný tvar kabelky jsem dokonce našla i u H&M za pochopitelně úplně jinou cenu (kabelka nicméně není kožená).

P.S. You can buy a handbag of the exact same shape also at  H&M at of course a totally different price point (however it is not a leather handbag).
1 komentář:

  1. Je nádherná... Kabelka od Minkoff i Givenchy, ale já bych asi volila Rebeccu - za ty úplně drahé kabelky je mi přece jen ještě líto dávat ty peníze (ale věřím, že to přijde) :D

    OdpovědětVymazat