Stránky

pondělí 10. února 2014

New discovery: Antipearle

Když jsem objevila šperky Antipearle, zmocnilo se mě nefalšované nadšení, které se mě drží až doteď (vlastně teď, po návštěvě jejich showroomu, jsem asi nadšená ještě více!). Objevit takovéhle skvosty české výroby, to jsou pro mě prakticky předčasné Vánoce. Pojďte se podívat na krásné šperky Markéty Dlouhé Márové, která za Antipearle stojí.

______

When I discovered Antipearle jewels, I was over the moon and I still am, especially after paying a visit to their showroom. To find creations as these made in the Czech republic, that is pretty much early Christmas for me. Come have a look at the exquisite jewels of Markéta Dlouhá Márová that stands behind the brand.


Vždycky se mi líbily výrazné a neobvyklé šperky, Antipearle splňuje tohle vše plus přidává punc originality a luxusu. Kombinace ostřejších a hrubějších tvarů s krásnými perlami podle mě funguje skvěle. Ze své vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že dámy jsou velice vstřícné, vydržely se mnou předlouhé vybírání i jsou schopné Vám šperk přizpůsobit přímo na míru, či zkombinovat dle Vašeho přání barvy kovů a perel.Tímto jim děkuji za jejich trpělivost a vstřícnost a doufám, že tuto značku brzy uvidíme na mezinárodních módních eshopech! P.S. Chystá se jejich nový web:)

Níže pár fotek, jak krásně to v showroomu Antipearle vypadá a jaké skvosty tam mají, zastávku tam více než doporučuji! Nějaké tipy co si myslíte, že jsem si nakonec vybrala?

______

I have always loved statement and unusual jewelry, Antipearle has it all plus adding originality and a feel of luxury. Combination of hard and rough shapes and forms with beautiful pearls works just perfectly in my opinion. Based on my own experience I can confirm that ladies that are behind this brand are super nice, they patiently endured my inability to decide and they can even adjust the jewels just for you or mix metal and pearl colors upon your choosing. I would like to thank them for their patience and I hope we will see this brand being sold at international fashion online stores soon! P.S. They have a new website coming:)

Below some pictures how beautiful the Antipearle showroom is and the masterpieces they have there, I recommend stopping by! Any tips on what you think I brought home at the end?


4 komentáře:

  1. Nádherné dechberousí šperky, umění!:)

    xxMonica
    http://sunstreetmonidesign.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. Merci pour une nouvelle découverte des bijoux tchèques!

    OdpovědětVymazat