Stránky

neděle 16. února 2014

My wishlist: Mansur Gavriel Mini Bucket Bag

Značku Mansur Gavriel jsem zmiňovala již minulý rok zde, od té doby se kabelky Mansur Gavriel staly opravdovým hitem a pomalu ale jistě se na ně začínají vytvářet pořadníky v jednotlivých online shopech. Dvě dámy, které za značkou stojí, prostřednictvím sociálních sítí ukázali chystanou mini verzi té nejžádanější kabelky z jejich kolekce - Bucket Bag. 

_____

I have already mentioned Mansur Gavriel last year here on the blog, however since that time the brand has become a real sensation and there are waiting lists being formed at most of the online stores that carry the first line of the brand. Two ladies, that stand behind Mansur Gavriel, showcased via their social media accounts a new mini version of the most popular handbag from their debut line - Bucket Bag.Originální Bucket Bag mě začala zajíma vlastně až poslední dobou a v momentě, kdy jsem zjistila, že k ní přibude i malá sestřička jsem si byla skoro jistá, že se ocitne na mém wishlistu, resp. na mém aktuálním nákupním seznamu, a to nejspíš rovnou v jeho čele. Ta menší verze je prostě neodolatelná... Zatím se moc neví ani kdy bude k dostání, ani jaké obchody ji budou mít a v jakých barevných kombinacích, mimo nových verzí tašek totiž Mansur Gavriel představil také nové kombinace vnitřní a vnější barvy svých kabelek, zatím se mi asi nejvíce líbí black / dolly, black / marina a black / flamma. 

Jediné co je zatím jisté je, že Mini Bucket bude k dostání prý přímo na oficiálním eshopu Mansur Gavriel, který má být spuštěn někdy v květnu. Cena bude 460 USD. Váhat nicméně nedoporučuji, mám takový dojem, že se po nich zase jen zapráší (Mini Bucket se tento týden objevil na ehopu Net-a-Porter v omezeném množství a byl pryč během půl hodiny)!

Jakou barvu vnitřku byste vybrali Vy? Růžovou, modrou nebo červenou? 

______

I must admit that the original Bucket Bag didn't catch my eye straight away, it was after I found out she is going to have a little sister. I liked the little one so much when I saw the photo that I was almos sure she is going to top my purchase list. The little version is just irresistible... There is not much info yet when and where will it be available, besides this new mini version the brand has also introduced new color combinations of interior and exterior of their handbags and the ones I like best are black / dolly, black / marina and black / flamma.

The only information available is that the Mini Bucket will be available sometime around May at the new Mansur Gavriel official online store that should be launched. The price will be 460 USD. I think you should not hesitate, I am guessing that the new shipment will disappear from the counters very quickly (it was pre-released this week at Net-a-Porter in only the black / flamma combination and it was sold out in about 30 minutes)!

Which color would you choose? Pink, blue or red?

2 komentáře: