Stránky

pondělí 24. února 2014

Great find: Brahmin All Day tote

Narazila jsem na tuhle krasavici a musím se podělit! Značku Brahmin již nějakou dobu eviduji, nicméně tahle jejich kabelka mě teď opravdu zaujala jak svým vzhledem tak i skvělou cenou. Více info a fotek dále.
_____

I have bumped into this beauty and I have to share! I know about Brahmin for some time now however this handbag really caught my eye not just by its wonderful looks but also by its great price. More info and pictures after the jump.
Po nějaké době mě zase zaujala kabelka na první pohled - skvělý tvar, jednoduchost, úžasná cena a co mě rozhodně zaujalo je barva. Tohle je jedna z mých snad nejoblíbenějších barev pro různé doplňky a i jako lak na nehty je naprosto skvělá. Úplně už cítím to jaro:)

Pořád nemohu přijít na to, jakou jinou kabelku mi strašně připomíná (u tvaru "tote" je asi už dost složité přijít s originálním kouskem), asi zřejmě Michael Kors Gia tote, ale nebojím se říct, že za cenu 5.702,- Kč je prostě a jednoduše parádní (i když pro mě už asi příliš velká). Osobně jsem ji bohužel neviděla ale takhle na internetu podle mě vypadá mnohem dráž, než co opravdu stojí (a to normálně nejsem nějaký nadšený fanda ostrich embosované kůže).  

Brahmin All Day Ostrich Embossed Tote můžete koupit třeba na Nordstrom. Jak se Vám líbí?

_____

After some time there is a handbag that caught my eye immediately - great shape, simplicity, great price and a wonderful wonderful color. This is one of my favourite colors for all the accessories and I love it as a nail polish too. I can almost feel the spring coming looking at this color:) 

I can´t put my finger on what other bag this handbag reminds me of so much, I think it would be the Michael kors Gia tote but I can say that for 265 USD this is a wonderful choice (maybe a tad too big for me though). I didn´t have a chance to see it in person but from the pictures it seems that the bag looks way more expensive than it really is (even though I am not a huge fan of ostrich embossed leather I really love it here). 

You can shop the Brahmin All Day Ostrich Embossed Tote at Nordstrom. How do you like it?

P.S. Při další obhlídce jsem narazila ještě na malou sestřičku, Brahmin Jules Crossbody Bag ze které jsem skoro tak stejně nadšená jako z její velké All Day sestry!

P.S. After some more browsing I found also a little sister of the All Day, the Brahmin Jules Crossbody Bag that I am almost as excited to see as her bigger sister!

1 komentář: