Stránky

neděle 2. února 2014

Cleaning my closet: blog sale

Je na čase uvolnit místo (a finance) pro nové kabelky. Rozhodla jsem se proto, že se rozloučím s některou z mých krasavic. Kdo by měl zájem, pište prosím na mail, více informací dále.
_____

It's time to clean some space (and get some money) for new beauties. That is why I decided to part ways with one of the current ones. Should any of you be interested, please contact me via email. More information after the jump.

Nabízím tedy k prodeji svou kabelku značky Coach - Perforated Navy / Bright Citrine Mini Tanner, je kožená v krásných kontrastních barvách tmavě modré a žluté. Ve spodní přední části a po stranách je kůže perforovaná a podložená znovu kontrastní žlutou barvou. Dá se nosit jak v ruce, tak jako crossbody. Je velice roztomilá, rozměry jsou přibližně: 23 cm na výšku, 24 cm na délku a 8,9 cm na šířku. Kabelka má dvě vnitřní kapsy, jednu menší a jednu větší na zip a jednu vnější kapsu také na zip. Měla jsem ji venku možná tak pětkrát, nechávala jsem ale znovu přišívat crossbody ucho na jedné straně (je vidět níže na fotkách), oprava je viditelná jen při blízkém ohledání a není samozřejmě vidět zvenčí při běžném nošení, je viditelná pouze zevnitř zblízka.

Tahle barevná kombinace vyšla skoro na začátku uvedení Mini Tanneru, na stránkách Coach se dá zakoupit už jen v jiných barvách, v České republice se koupit nedá. Já ji kupovala na ebay za plnou cenu, úplně novou a s poštovným a DPH které se pak platilo u nás mě vyšla na skoro 7.000,- Kč.

Je prakticky nenošená, nabízím tedy za 4390,- Kč a poštovné domluvou. Kdybyste měli jakékoliv dotazy, napište email:)
_____

If any of you international gals were interested in purchasing this beauty, please contact me via email.
1 komentář:

  1. nádherná, líbí se mi ten žlutý střapec, nádherně doplnuje modrou barvu

    OdpovědětVymazat