Stránky

úterý 21. ledna 2014

Proenza Schouler PS1 Crossbody Wallet

Líbí se mi tolik značek, že už mi pomalu ale jistě začínají docházet výrazy jako "líbí se mi", "zbožňuju", "jsem nadšená", a podobně. Nicméně.. Proenza Schouler dělá dle mého názoru prostě dokonalé tašky. A protože mini kabelky jsou stále in, přišla pro letošní jaro a léto také s jednou takovou zmenšeninou, s Proenza Schouler PS1 Crossbody Wallet.

_____

 I love so many brands and designs that I am almost short on words as "I really like", "I love", "I am excited", etc. However... Proenza Schouler makes just wonderful and perfect handbags. And because mini handbags are still in, Proenza has come with her own mini version of the PS1, with the Proenza Schouler PS1 Crossbody Wallet.

 

Tuhle malou roztomilou krasavici si dokážu představit jak na večírek, tak jako skvělého společníka na cestách pro ty nejzákladnější věci a při obcházení památek. Zároveň je to jedna z mála tašek od Proenzy, která spadá pod magickou hranici 1.000 USD (stojí 785 USD) a moc se mi líbí, že má kožené a ne kovové ucho.
 
I can imagine this little cutie at a party, dinner or as a great travel companion for your essentials while visiting some monuments. It is also one of the few desings by Proenza that fits below the magical line of 1.000 USD (it costs 785 USD) and I really like that it features a leather strap instead of a metal one.

I mean seriously... how cute is that?Na mezinárodní verzi oficiálního eshopu Proenzy Schouler jí ještě nevidím, kabelku můžete nicméně zakoupit na eshopu forwardforward.com ve čtyřech barvách.

I can´t see it on the international version of the official estore of Proenza Schouler but you can buy it at Forwardforward.com in four colors.

2 komentáře:

 1. Such a cute bag! It seems like lots of pastel color in Spring, doesn't it? I'm a bagaholic too and love your blog so much! xo akiko
  Style Imported

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you very much! I would be more than happy if you followed my blog, I really love yours too!

   Vymazat