Stránky

čtvrtek 30. ledna 2014

New Michael Kors bags... opinions?

Na oficiálních stránkách Michaela Korse přibylo pár nových kabelek a mě by zajímal Váš názor. Pojďme se na ně mrknout...
_____

Some new bags landed on the official Michael Kors website and I would like to hear what you think. Lets have a look at them...
Na oficiálních stránkách Michaela Korse se objevily nové kabelky. Minulý rok jsem měla pocit, že se mi od Michaela líbí skoro každá nová kabelka, z letošních novinek zatím ale moc nadšená nejsem a nějak si nejsem jistá, jestli to není jen mnou... O co méně se mi ale líbí tašky z řady MICHAEL Michael Kors, o to více se mi líbí ty z jeho luxusnější řady Michael Kors (poslední dvě fotky). Za tu cenu ale, za kterou se prodávají,  bych se určitě poohlédla po jiné značce.

Co myslíte Vy? Líbí se Vám nové MK kabelky?

______

There are a few new hanbags at the official ehop of Michael Kors. Last year I liked almost every handbag that Michael released however this year I am not sure so far. I don't know if it is just me... but the less I like the MICHAEL Michael Kors handbags the more I am starting to like the Michael Kors line (last two pics). For that price though, I would definitely buy a different brand.

What do you think? Do you like the new MK Bags?
Kabelky Michaela Korse můžete koupit na jeho eshopu nebo například na shopu NeimanMarcus, či v butiku na pražském Chodově.

You can shop Michael Kors handbags online at his online shop or at NeimanMarcus or you can find them in the MK shop at Chodov, Prague.

5 komentářů:

 1. Líbí se mi ta hnědá crossbody a ta kombinovaná s bílou - jak modrá, korálová i černá. Bohužel ale musím říct, že kromě té bílomodré a bíločervené, ze kterých na mě dýchá námořnický trend, který nás čeká, tak jsem neobjevila nic nového...bára.kára

  OdpovědětVymazat
 2. I LOVE the black&white one (: their bags are so pretty

  OdpovědětVymazat
 3. Love that bag!

  <a href="http://www.fashionhypnotised.com/> FASHIONHYPNOTISED</a>

  OdpovědětVymazat
 4. Každý typ, který jsi tu přidala má něco do sebe. Celkově MK je prostě dokonalost, kterou bych si sama mile ráda jedno dne pořídila ♥. Jinak se mi nejvíc líbí asi ten první typ, zaujal mě již na první pohled :-).
  Glamour and beauty

  OdpovědětVymazat