Stránky

pátek 24. ledna 2014

My personal collection: Rebecca Minkoff Mini M.A.C.

Již nějakou dobu mám v plánu postupně představit i svou skromnou sbírku tašek včetně pár informací o tom, jak dobře se nosí a jak jsou praktické. Nemůžu začít žádnou jinou, než mou první "designer" taškou - Mini M.A.C. od Rebeccy Minkoff v barvě turqoise.

_____

I want to introduce my own humble handbags collection for some time now and add some info and wear experience. I can't start with anything else than with my very first "designer" handbag - the Rebecca Minkoff Mini M.A.C. in turqoise.

Bylo to jako obvykle, ze začátku se mi tašky od Rebeccy Minkoff (kterou jsem zmiňovala již dříve zde) moc nelíbily. Prohlížela jsem si je ale tak dlouho, až se najednou na tom mém pohledu něco změnilo a začala jsem z nich být nadšená! Když Rebecca některé své kabelky zlevnila, neváhala jsem a rozhodla se pro tuhle tyrkysovou Mini M.A.C. (neboli Morning After Clutch). Ze začátku jsem se bála, že tuhle barvu ani kabelku moc nevyužiju, ale jak se tak stává, opak je pravdou a nosím ji pokaždé, když si neberu moc věcí.

It was just as usual, at first I didn't like the handbags of Rebecca Minkoff (that I have already mentioned before here) at all. However, I was going through her handbags long enough to totally fall in love with them. So when Rebecca marked down some of her bags, I didn't hesitate and opted for this turqoise Mini M.A.C. (or Morning After Clutch). I was afraid that I wouldn't use it often enough but as it happens it is now one of my most used handbags and I carry it every time when I need to take just the essentials with me.
Vzhled: Tahle malá kabelka se podle mě hodí naprosto ke všemu, ideálně samozřejmě v nějaké neutrální barvě. Můžete si ji vzít na párty, na večeři i na výlet.

Design: This little bag goes well with everything, ideally of course if you have it in some neutral color. You can take it to a party, dinner or just on a trip.

Pohodlí a nošení: kabelka se nosí velice dobře, je ale nutno uvést, že kovové ucho (jehož délka lze upravit asi jen svépomocí) je překvapivě těžké a při dlouhém nošení jsem i tohohle prcka vždy začala na rameni cítit. Ucho by se ale nejspíš dalo s úspěchem použít jako útočná zbraň:)

Comfort and wear: the handbag carries nicely, however it is necessary to mention that the metal shoulder strap (which is adjustable only as DIY) is pretty heavy and every time I carry it for longer time I feel it on my shoulder. However I think that the strap could be succesfully used as a weapon:)

Struktura a kvalita: vevnitř má Mini M.A.C. dvě menší přihrádky např. na telefon, které se hodí. Vepředu je skrytá kapsa, upřímně jsem jí snad ale nikdy nepoužila. Kvalita kůže je dobrá, sem tam už se ale vyskytlo pár oděrek na barvě. Dlouhé střapce jsou sice super ale mrzí mě, že se hodně špiní (což se samozřejmě dalo čekat).

Structure and quality: inside there are two pockets for a phone and other stuff that are quite handy. In the front there is a hidden pocket underneath the flap but I haven't even used it yet. The leather quality is nice but there is are some scuff marks already on the color. I love the tassels but I am really sad that they get really dirty (not surprisingly).


Shrnutí: celkově si myslím, že Mini M.A.C. je skvělá malá taška, má sice pár much, ale jinak je podle mě výborná. Vidím to asi takhle:

+ vzhled
+ šikovná velikost

- nemožnost zkrácení popruhu
- vyšší váha díky kovovému uchu

Tahle menší verze normálně stojí 195 USD, několikrát za rok se však dá sehnat ve slevě za cca. 139 USD. Koupit si ji můžete v často se měnící plejádě různých barev a někdy i vzorů například na oficiálních stránkách Rebeccy Minkoff.

Jak se Vám líbí? Máte doma něco od Rebeccy?

________

Overall: I think that the Mini M.A.C. is a great little bag with some minor flaws, but otherwise it's a really good bag. I see it like this:

+ design
+ handy size

- not adjustable strap
- heavier due to metal strap

This mini version normally sells for 195 USD but Rebecca has many sales throughout the year where you can find the Mini for about 139 USD. You can shop the Mini M.A.C. at her official online store.

So how do you like it? Do you have anything by Rebecca?

1 komentář:

  1. je fakt krasna!

    Posledne dva dni Nobilis Tilia giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/novorocna-nobilis-tilia-giveaway.html

    OdpovědětVymazat