Stránky

čtvrtek 19. prosince 2013

The unconventional handbags

Ne všechny kabelky musí být hladké a jednobarevné. Více než kdy jindy se dle mého názoru začínají objevovat tašky trošku střelené a ne úplně konvenční. Některé mi přijdou skvělé, jiné mě naopak udivují jak svým vzhledem, tak svou cenou. (Příšerka níže není sice zrovna kabelka, ale nemohla jsem odolat!)
 ______

Not all the handbags must be smooth and monochromatic. I can see a trend here of a little crazy and not entirely conventional bags and accessories. Some of them I find great, some amaze me by both their look and their price. (The monster below is not exactly a handbag but I couldn't resist!)

Módní dům Givenchy, který jako nekonvenční vzor použil fotku rotvajlera, se strefil přesně do černého a všechny věci s tímhle motivem zmizely z prodejních pultů rychlostí blesku. Charlotte Olympia je svými nekonvenčními kabelkami známá a některé z nich minimálně pobaví. Fendi zase přišlo se svými příšerkami a rozdělilo tak módní veřejnost na dvě poloviny - ty co je nesnáší a ty co je zbožňují. Já jsem tak někde napůl - připadají mi skvělé, nicméně rozhodně ne za svou cenu, posuďte sami. Moji favorité jsou Fendi příšerka, Givenchy rotvajler a Marni!

Investovali byste do praštěné kabelky nebo dokonce nějakou takovou vlastníte?
_____

Givenchy used an unconventional photo of a rottweiler and it was a brilliant move - all things featuring the dog disappeared from the counters super fast. Charlotte Olympia is known for her funny creations. Fendi came with the monsters and divided fashion society in two parts - to those that love them and those that hate them. I am somewhat in the middle - I think they are just great but for that price..., see for yourself. My favourites are the Fendi monster, Givenchy rotweiller and Marni!

Would you invest into an unconventional handbag or do you own such handbag already?

Antigona Rotweiller Tote Bag, 975 USD

Charlotte Olympia Arm Candy "Be Mine" Acrylic Clutch, 1295 USD

Charlotte Olympia Kitty Square Acrylic Box Clutch, 995 USD

Fendi Monster Fox Fur Baguette Shoulder Bag, 2650 USD

Fendi Mini Monster Baguette Bag, 4232 USD

Marni Girl Print Faux-Leather Shopping Bag, 340 USD

Loewe Dog Medium Leather Pouch, 550 USD

MCM Craig & Karl Beyond Snowdome Boston Satchel Bag, 895 USD


5 komentářů: