Stránky

středa 11. prosince 2013

Rebecca Minkoff at Gilt + Holiday Hookup!

Rychlé zprávy: dnes v 18h našeho času začíná akce na kabelky, šperky i oblečení jedné z mých oblíbených návrhářek - Rebeccy Minkoff na serveru Gilt.com. Mám dvě její kabelky a naprosto nemají chybu!

Další slevy v podobě Holiday Hookup dále.

Quick news: today at 6 p.m. CET sale of handbags, jewelry and clothes of Rebecca Minkoff, one of my favourite designers, begins at Gilt.com. I own two of her handbags and they are just perfect!
More sales - Holiday Hookup after the jump.

 


Pokud byste si nevybrali v nabídce online shopu Gilt, pak Rebecca připravila další skvělou záležitost na následujících dvanáct dnů - Holiday Hook-up! Každý den bude nabízet mimořádnou slevu na určité produkty, jako první to jsou Mini 5-zip v různých barvách se 40% slevou, jejich konečná cena je tedy naprosto skvělých 117 USD, za což běžně Mini MAC či Mini 5-zip nové neseženete. Info najdete na facebookové stránce Rebeccy Minkoff plus by měl být také funkční přímo tento odkaz na Holiday Hookups.

Dejte vědět, jestli jste něco pořídili!
 ______

If you haven´t found the right one at Gilt, Rebecca prepared a special Christmas treat for the next 12 days - Holiday Hook-up! Each day from now she will be offering a special sale on certain products, first up is the Mini 5-zip in different colors that are 40% off which sets them at a great price of 117 USD (which is quite low for new Mini MACs and Mini 5-zips). More info at the Rebecca Minkoff facebook page and a link that should work directly do Holiday Hookups

Let me know if you bought something!
 
Mini 5-zip (Silver)
 
 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat