Stránky

neděle 22. prosince 2013

New discovery: Rodtnes

Když jsem před nedávnem objevila tuhle značku, resp. slečnu, která za jejím vznikem stojí, měla jsem z toho nefalšovanou radost. Krásné krásné krásné věci, čisté linie, z krásné kůže, praktické, co víc si člověk může přát...
_____

When I recently found this brand or more precisely the young lady that stands behind it, I was seriously excited. Beautiful beautiful beautiful things, clean lines, wonderful leather, practical, what else can I wish for?
Na tuhle talentovanou slečnu jsem narazila naprosto náhodou, její tašky a pouzdra mě ale hned uchvátily. Autorka všech těchto skvostů je velice sympatická dánka Mette Rodtnes, povoláním původně architekta. Tak dlouho prý sháněla vhodnou tašku do práce, do které by se jí vešel i notebook s uhlopříčkou 15'', že když žádnou takovou nesehnala, navrhla si prostě svou vlastní (za což jí patří hluboký obdiv). Skvělé je, že se jedná o evropskou značku, poštovné je navíc zdarma a z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že sama návrhářka odpovídá na sebehloupější dotaz obratem. Myslím si, že výtvory Rodtnes jsou po estetické stránce prakticky dokonalé, neváhala bych je zařadit do kategorie kabelek od Saint Laurent a podobných, a kdybych neznala jejich ceny, rozhodně bych je odhadla na cenu vyšší.

Objednat (teď spíše předobjednat) nádhernou kolekci Rodtnes můžete na oficiálním eshopu zde.

P.S. Pod stromkem si rozbalím přenádhernou Falda bag, takže určitě bude následovat podrobnější recenze po chvíli nošení.

Líbí se Vám? Já jsem naprosto nadšená!

_____

I found out about this talented lady by chance and I immediately fell in love with her bags and leather accessories. The author of all these beauties is a very nic danish designer Mette Rodtnes, originally an architect. She was looking for an ideal work bag that would also fit her 15'' notebok and when she didn't find any that would suit her, she designed her very own (which I deeply admire). The great thing is that it's a european brand that ships globally and offers free shipping and I can confirm (based on my personal experience) that the designer herself answers any questions promptly no matter how stupid they are. I think that Rodtnes designs are aesthetically perfect and would look great in a range of handbags feat. e.x. Saint Laurent and if I didn't know the prices I would think the brand much more expensive.

You can order (more likely pre-order right now) the beautiful Rodtnes collection at the official estore here.

P.S. I will unwrap the georgeous Falda bag under the Christmas tree so a review will follow for sure after some time of using it.

What do you think? I love the brand!


RODTNES Falda Bag, 496 EUR

RODTNES Falda Bag with Calf hair, 523 EUR

RODTNES Fold-over Purse, 140 EUR

RODTNES Falda Clutch
6 komentářů:

 1. fully agree, beautiful bags, especially the blue one! and I can imagine Falda in yellow ... :)

  OdpovědětVymazat
 2. prekrasna!

  Posledny tyzden Nobilis Tilia giveaway, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/01/novorocna-nobilis-tilia-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. waw ! These bags are gorgeous ! <333
  The black ones, just love it !

  OdpovědětVymazat