Stránky

úterý 3. prosince 2013

Bucket bags

Jak se zdá, opět se začaly objevovat tzv. bucket bags a to od všech různých značek a návrhářů. Jak se Vám líbí?

It seems that bucket bags are having a little come back, they have appeared in many forms and by many designers and brands. How do you like them?
Bucket bags rozhodně nejsou mým nejoblíbenějším typem kabelek, i když některé nejsou vůbec špatné. Je to nicméně jeden z tvarů, který bych si koupila až teprve poté, kdy mám všechny ostatní základní a používané tvary. Bucket si dokážu představit spíše k takovému uvolněnějšímu oblečení a docela se mi hodí na podzim, k velkým šálám a kozačkám.Osobně se mi líbí spíše z tvrdší kůže, které lépe drží tvar, než takové ty úplně měkké. A co Vy? Co říkáte na tento trend? Koupili byste si bucket bag?

Bucket bags are definitely not my favourite type of bags, however some of them are quite interesting. It is one of the types of bags that I would buy only after having all the classic shapes. I can imagine the bucket with a more casual clothing and I can see them in fall and winter with big scarfs and boots. Personally I prefer the ones with a more rigid look that hold their shape to the slouchy ones. What about you? What do you think about this trend? Would you buy a bucket bag?

____________________________________________________________________

Taška Diego od Alexandra Wanga se mi moc líbí (ostatně jako všechny jeho ostatní doplňky!). Je dostupná ve více barvách a já jsem nadšená ze struktury její kůže. / I quite love the Alexander Wang Diego bag (as I do all his other accessories!). It is available in more colors and I love how structured the leather is.

Alexander Wang Diego


Tahle od Saint Laurent také patří k těm, které se mi líbí. / This bucket bag by Saint Laurent is one of those that I like, too.

Saint Laurent Bucket Shoulder Bag


I tahle Tory Burch Robinson Drawstring Bucket Bag se mi díky své pevnosti ještě líbí. / I also like this Tory Burch Robinson Bucket Bag thanks to the stiffness.

Tory Burch Robinson Drawstring Bucket Bag


Jak už všichni víte, řada tašek od Mansur Gavriel se mi opravdu líbí, včetně této jejich Bucket Bag! / As you all know already, I love the line of Mansur Gavriel bags, including their Bucket Bag!


Mansur Gavriel Bucket BagPřestože od Rebeccy Minkoff se mi líbí skoro vše, Dexter Bucket by se v mém bucket bag žebříčku moc vysoko nedostal. / As much as I love Rebecca Minkoff, Dexter Bucket does not top my bucket bags list.

Rebecca Minkoff Dexter Bucket


West Walley Valentine od Kate Spade ještě docela jde (a je momentálně ve slevě). / This Kate Spade West Walley Valentine is an OK bucket bag (an it´s actually on sale).


Kate Spade West Walley Valentine

Jako levnější variantu bych zvolila Wide Handle Bucket Bag od Zary. / For a look for less look I would go for the Zara Wide Handle Bucket Bag.

Zara Wide Handle Bucket Bag
Kterou byste si vybrali Vy? / Which one would you pick?

1 komentář: