Stránky

pátek 22. listopadu 2013

The affordable IT bag: MICHAEL Michael Kors Selma / Dostupná IT kabelka: MICHAEL Michael Kors Selma

Když jsem ji poprvé viděla chvilku před tím, než měla být dána do prodeje, byla jsem si skoro jistá, že budu jednou z prvních hrdých majitelek této kabelky. Byla jsem z ní natolik nadšená, že mi bylo jasné, že moje počáteční nadšení pomalu ale jistě opadne. 

When I first saw it, just a few days before the release, I was almost sure that I would be one of the first and proudest owners of this handbag. I was so excited by the design that I was also sure that my initial enthusiasm will cool off.Taška je to bezesporu skvělá a velice rychle se podle mého názoru stala jednou z nejlepších finančně dostupných (v porovnání s luxusními značkami) kabelek s nadčasovým designem. Moc se mi na ní líbí, že třeba v tmavě modré barvě se dá vzít jak k business oblečení do práce, tak k džínům. Po úspěchu první verze této kabelky se samozřejmě hned začaly objevovat další - větší velikost, menší velikost ale také hrozně roztomilá messenger crossbody, viz. níže, která se stala hodně oblíbenou u mnohých zahraničních celebrit. Skvělé je, že je dostupná v opravdu široké plejádě barev, stejně tak jako různých ozdob v podobě cvočků apod. Já si jen stále nejsem jistá provedením kůže Saffiano, to je asi to jediné, co mě odrazuje od jejího pořízení, jelikož se mi poslední dobou líbí spíše takové měkké kabelky než tyhle možná až moc "tvrdé". Různé varianty jsou dostupné jak na oficiálním internetovém obchodu Michael Korse, tak například na eshopech Nordstrom či NeimanMarcus. Klasická verze této kabelky se pohybuje okolo 6 - 8.000,- Kč. V Praze jsem Selmu i další kabelky od Michaela Korse viděla například v obchodě v pasáži Myslbek. A co Vy? Líbí se Vám Selma? Dokážete si ji představit ve svém šatníku?

It is undoubtedly a great handbag and it quickly became one of the best affordable bags with timeless design (compared to the premium brands). I really love the fact that for example the dark blue one can be worn with both business wear and jeans. After the huge success of the very first version of the Selma, other versions followed quickly - bigger sizes, smaller sizes and also the very cute crossbody messenger version below which quickly became one of the go to bags of many international celebs. I think it is really great that the bag is available in a rainbow of colors and also different metal details as studs, etc. I am just still not sure about the Saffiano leather, I prefer more slouchy bags lately and it just really seems too rigid. There are many versions available at the official Michael Kors online store, but also at Nordstrom or NeimanMarcus. The classic version of Selma sells at around 350 - 450 USD. In Prague I saw the Selma at a boutique in Myslbek shopping gallery. What are your opinions? Do you like / love the Selma? Can you imagine it being part of your wardrobe?
Jessica Alba - Selma messenger

Miranda Kerr - Selma messenger

Žádné komentáře:

Okomentovat