Stránky

pondělí 18. listopadu 2013

Sale tips - Michael Kors, Coach and Longchamp / Tipy na slevy - Michael Kors, Coach a Longchamp

Původně se mělo jednat o klasický post s přehledem těch nejzajímavějších aktuálních slev, při jeho vytváření jsem však zjistila, že na mě ze všech stran vyskakují zejména zlevněné tašky od Michaela Korse, Coach a Longchamp, a jelikož to jsou všechno značky, které mám ráda, rozhodla jsem se věnovat tyto slevové tipy pouze jim. 

It was supposed to be a classic current sale tips post, however in the middle of searching the best sales I found out that most of the sale items that were interesting to me were made by Michael Kors, Coach or Longchamp. They all belong among the many brands I like so I decided to post sale tips concerning these brands only this time.Jako první Michael Kors Miranda Tote, velie pěkná a oblíbená i mezi spoustou celebrit je ve slevě v mnohých provedeních a barvách, zejména na eshopech NeimanMarcus, Shopbop a Nordstrom. / First is the very popular (among celebs too) the Michael Kors Miranda Tote, it is on sale in many colors and styles, mainly at NeimanMarcus, Shopbop and Nordstrom.
______________________________________________________________________________

MICHAEL Michael Kors Hamilton Large Saffiano Leather Tote - překvapivě je ve slevě v klasických barvách Black i Luggage hnědé, PC 7.780,- Kč, nyní 6.224,- Kč / Suprisingly it is on sale in classic colors Black and Luggage, was 358 USD, now 286,4 USD.
______________________________________________________________________________

MICHAEL Michael Kors Selma Large Leather Satchel - pravděpodobně nejoblíbenější kabelka z aktuální řady MICHAEL Michael Kors, také ve slevě v klasických barvách Black, Coffee a Luggage, PC 7.780,- Kč, nyní 6.224,- Kč. / Probably the most popular design  of the current MICHAEL Michael Kors line, also on sale in classic colors Black, Coffee and Luggage, was 358 USD, now 286,4 USD.
______________________________________________________________________________

Longchamp Funtaisy Tote - nový a dle mého názoru skvělý přírůstek do rodiny Longchamp, inspirovaný řadou Pliage, dostupný ve skvělé tyrkysové a červené barvě, PC 5.324,- Kč, nyní 4.259,- Kč (kabelka je dostupná i v buticích Beltissimo v Praze, nevím však bohužel za jakou cenu). / New and in my opinion great addition to the Longchamp Family, inspired by the Pliage line, available in the great Duck Blue and Carmine colors, was 245 USD, now 196 USD (it is also available in Beltissimo boutiques in Prague, unfortunately I do not know the exact price).______________________________________________________________________________

Longchamp Jeremy Scott Leopard Flourish Canvas Travel Bag - jedna z limitovaných kolekcí Longchamp řady Pliage se vzorem, v cestovní velikosti, PC 7.715,- Kč, nyní 6.172,- Kč. / One of the limited Pliage collections in travel size, was 355 USD, now 284 USD.
______________________________________________________________________________

COACH Legacy Mini Tanner - skvělá malá kabelka (jeden exemplář sama vlastním) dostupná jak v hladké kůži, tak ve verzi saffiano tak s cvočky. / A perfect small bag (which found a place in my collection too) available in smooth leather, saffiano leather or with studs.
_____________________________________________________________________________

COACH Leather Crossbody Bag (Penny) - klasická crossbody taška této značky, dostupná ve žluté barvě, PC 4.303,- Kč, nyní 3.442,- Kč. / A crossbody classic of COACH, available in Mustard, was 198 USD, now 158,4 USD.

Žádné komentáře:

Okomentovat