Stránky

čtvrtek 14. listopadu 2013

New in: Michael Kors Ritz Chronograph Watch

Probíhalo to stejně jako se spoustou věcí, které se mi na začátku nelíbí - tak strašně jsem neměla ráda kovové článkové náramky u hodinek, že už si nyní prakticky žádné jiné na hodinkách nedokážu ani představit. Když tedy skončilo období "hodinky jedině s koženým řemínkem", začala jsem vybírat své nové hodinky s kovovým náramkem s těmi dosud tak nenáviděnými články.

It was pretty much the same as with many other things that I do not like at first - I hated the metal link watch bracelets so much and right now I can´t imagine wearing other than those. So when the "watches with leather strap only" period was over I started to look for my new watch with the metal link bracelet I hated fiercely before.


Mám ráda výrazné šperky a také výrazné a velké hodinky. Kdybych se nemusela dívat na cenu, pak by to byly jednoznačně nové Omega Ladymatic nebo klasické Rolex Datejust Pearlmaster, ty na mě však zřejmě teprve čekají v mé zářné budoucnosti, a tak jsem nyní vybrala něco s realističtější cenovkou. Probrala jsem se až k Michael Kors Ritz Chronograph Glitz Watch.

I love bold statement jewelry and also big watch. If my budget was different, my go to watch would be the new Omega Ladymatic hands down or the classic Rolex Datejust Pearlmaster. However, these watches await me in my bright and sunny future and so I chose something with a more realistic price tag for now and found the Michael Kors Ritz Chronograph Glitz Watch.

Nemám ráda, když jsou šperky či hodinky příliš blyštivé se spoustou kamínků, u těchto mi nicméně množství "třpytu" přišlo tak akorát, lepší než na vnějšku ciferníku. Datumovka, stopky a podobné vychytávky jsou pro mě novinkou a zatím nejužitečnější mi jsou stopky k měření času louhování čaje:)

I don´t like too much glitz and sparkle on my jewelry or watches, however I think these have just the right amount of that and I think the stones are better inside than on the outside of the case. Date and stopwatch are new to me, right now I use the stopwatch mainly for tea preparation:)Na ruce se mi opravdu líbí, jsou tak akorát velké a zatím sklidily samé pozitivní ohlasy. Dají se najít na oficiálních stránkách Michaela Korse nebo na eshopu NeimanMarcus, nicméně bez možnosti odeslání do ČR. Já ty své zakoupila na letišti v Dubaji, i z toho důvodu, abych si mohla být jistá autenticitou hodinek. V Praze jsem však již viděla mnoho hodinářství a šperkařství s hodinkami od Michaela Korse, jistě tedy budou dostupné i tyto.

I really like them on, they are a perfect size and I received positive feedback on them. They can be found at the official Michael Kors site or at NeimanMarcus, however without the possibility of shipping to the Czech republic. I bought mine at the Dubai airport, so that I could be sure of their authenticity.  On the other hand I have already seen many jewelry and watch shops in Prague that carry Michael Kors watch and I am sure these will also be available somewhere.

Žádné komentáře:

Okomentovat