Stránky

pondělí 4. listopadu 2013

My personal collection: Comme des Garcons / Moje sbírka: Comme des Garcons

Moje sbírka doplňků a kabelek není a zatím ani nemůže být nijak moc obsáhlá, o to pečlivěji si vybírám vše, co do ní bude patřit. Seznámení se značku Comme des Garcons sice neproběhlo na základě mého výběru, jsem za něj nicméně opravdu vděčná.


Jeden z nejpoužívanějších doplňků, který sebou nosím opravdu každý den, je moje pouzdro a peněženka od značky Comme des Garcons. Pouzdro jsem dostala k promoci a byl to dárek natolik fantastický, že jsem k němu o pár let později přidala i skvělou peněženku ze stejné kolekce, konkrétně kolekce Fluo. Japonská módní značka Comme des Garcons se prodávala jednu chvíli i v Praze, momentálně se však domnívám, že se již u nás sehnat nedá. Na eshopu Farfetch se však dají jejich doplňky zakoupit a zaslat do ČR.

Pouzdro mám již dva roky a nosím ho sebou každý den, žádné známky opotřebení na něm ale nejsou skoro znát. Kožené výrobky této značky mohu jen a jen doporučit, jsou opravdu kvalitně zpracované a dlouho vydrží. (P.S. Peněženka má naprosto geniální kapsičku na drobné!)

_____________________________________________________________________________

My collection of handbags and accessories is not that big (for now!) so I really put a lot of thinking into the decision what is going to be part of it. The introduction to the Comme des Garcons brand was not my own decision, however I am really glad that I know the brand now.

One of my most used accessories is the Comme des Garcons pouch which I wear daily. It was a graduation present and I love it so much that a few years later I added a wallet from the same brand and line - Fluo. The Japanese brand was available in Prague for a short period of time, however I do not think that it is possible to find it in the Czech republic these days. Farfetch carries this brand and it is available for international shipping.

I have been wearing the pouch on a daily basis for two years now and it shows only minimal signs of wear. I can only reccomend their leather goods, they are made quite well and last long time. (P.S. The wallet coin pocket is just brilliant!)

Žádné komentáře:

Okomentovat