Stránky

úterý 26. listopadu 2013

Mini handbags are still going strong: YSL and Proenza Schouler / Trend mini kabelek pokračuje: YSL a Proenza Schouler

Zmenšenin známých kabelek se v poslední době objevilo opravdu nepřeberné množství. Nyní se k tomu trendu přidávají také Saint Laurent a Proenza Schouler, které do své kolekce zařazují miniaturní verze svých notoricky známých kousků.

Tons of mini versions of famous handbags have appeared in these past few seasons. Right now, even Saint Laurent and Proenza Schouler are joining the mini trend band wagon and adding a mini version of their notoriously known pieces into their line.

Já osobně malé kabelky zbožňuji, ideálně s popruhem přes rameno, crossbody, jsou velice pohodlné na nošení a není nad to, když mám obě ruce volné. 

Saint Laurent Cabas mini se dá nyní předobjednat například na eshopu NeimanMarcus a je dostupná v opravdu skvělých barvách.

Personally, I love little handbags, ideally the crossbody style, they are very comfortable to wear and there is nothing like having both my hands free. You can preorder the Saint Laurent Cabas mini version at NeimanMarcus and it is available in great colors.


Saint Laurent Cabas Mini

Další mini verzí je nová Proenza Schouler PS1 Tiny, dostupná je například na oficiálním eshopu této značky. / Next mini version is the new Proenza Schouler PS1 Tiny, available for example at the official online store of the brand.

Proenza Schouler PS1 Tiny

Líbí se Vám mini kabelky? Nebo Vám přijdou nepraktické, protože se do nich nevejde vše potřebné? / Do you like the mini bags? Or do you find them impractical because you can´t fit everything you need inside?

2 komentáře:

  1. tez mam rada male crossbody tasky:)

    PS: pripoj se do giveaway na mem blogu o printic fotky:)
    http://bridgeofmemories.blogspot.co.uk/2013/11/printic-giveaway.html#comment-form

    OdpovědětVymazat