Stránky

pátek 29. listopadu 2013

Black friday sales!

V USA je dnes černý pátek, což znamená jediné - den po Díkůvzdání pravidelně zahajuje předvánoční nákupní šílenství. Spousta online obchodů na to nicméně reaguje také, přináším Vám tedy některé tipy, kde výhodně v tento den (a většinou i v průběhu celého víkendu) nakoupit.

In the US it is the Black friday today and this day after Thanksgiving always means only one thing - the beginning of shopping madness before Christmas. Many online stores also react to this trend so I am bringing you some tips where to shop the sales today (and during the weekend).

Rebecca Minkoff, 3.1 Phillim Lim or Reed Krakoff after the jump!


Rebecca Minkoff

Moje oblíbená návrhářka nabízí akcí hned několik - od poštovného zdarma od určité částky, slevy na různý objem nákupu tak také speciální zlevněné zboží na černý pátek. Mrkněte na její stránky, je tam toho opravdu spousta. / My favourite designer offers many deals now - free shipping, shop more save more and also Black friday specials. Take a look at her website, there are really many interesting things!______________________________________________________________________________

Nordstrom

Na tomto eshopu je nyní také k dostání spousta tašek ve slevě, ty co mě zaujaly, níže. / Many bags are on sale right now at Nordstrom, the ones that caught my attention are below.

Left to right: Rebecca Minkoff Mini Affair, Vince Camuto Avery, Michael Kors Gia Tote, Michael Kors Gia Clutch, Alexander Wang Pelican Sling Hornback Embossed Clutch
_____________________________________________________________________________

Bloomingdales

Bloomingdales má nyní Big Brown Bag Sale, který také zahrnuje spousta krásných tašek. / Bloomingdales is having a Big Brown Bag Sale that also includes many beautiful bags.

 _____________________________________________________________________________

Cole Haan
 
Tato zajímavá značka má také výprodej, ve kterém je zahrnuto pár skvělých kousků. / This interesting brand is also having a sale with a few great pieces included._____________________________________________________________________________

Reed Krakoff

Pokud jste trošku náročnější, doporučuji zamířit do slevové sekce Reeda Krakoffa k jeho nádherným kabelkám, jistě si nějakou vyberete. / If you want to spend a little more then I recommend to check out the sale section of Reed Krakoff and his beautiful handbags, I am sure you will find one you´ll love!


_____________________________________________________________________________

3.1 Phillip Lim

A pokud jste si ještě stále nevybrali, pak je tu to nejlepší na závěr - 3.1 Phillip Lim! Nádherné tašky, mezi nimi i velice známá Pashli ve slevě v mnoha provedeních a velikostech. / And if you still haven´t found the right one, then there is the last but not least 3.1 Phillip Lim! Georgeous handbags and the famous Pashli among them on sale in many colors and sizes.
Vybrali jste si něco, co se Vám líbí? / Did you find something you like?
Já se musím držet zuby nehty aby nějaká malá 3.1.-Phillip-Limka neskončila na cestě ke mně domů! / I fight real hard not to end up with a tiny 3.1. Phillip Lim bag on her way to me!

2 komentáře: