Stránky

neděle 13. října 2013

První myšlenkaJako první přišla myšlenka založit si blog o své vášni - kabelkách a doplňcích. Druhou myšlenkou, která ihned následovala bylo "asi jsem se definitivně zbláznila". Nicméně i přes pocit počátečního pomatení mysli jsem se rozhodla, že zkusím tuto svou zálibu předat dál a podělit se o různé novinky, rady kde nakoupit a další tipy či recenze.

V dalších příspěvcích se tedy budu věnovat představení značek a návrhářů, akčním nabídkám, možnostem kde kabelky a šperky či jiné doplňky zakoupit, či třeba představení mých oblíbených modelů.

Doufám, že si na můj blog najdou cestu ti/ty, kteří/ré sdílí mé nadšení pro doplňky.

_____________________________________________________________________________

At first, there was the idea of starting a blog about my passion - handbags and accessories. Second thought which followed immediately was "I'm nuts, thats for sure". However, despite the feeling of a beginning mental disorder, I decided to go with it and share some news and advices on my passion - accessories.

In the posts to come I would like to talk about designers and brands, discounts, my favourite handbags and possibilites where and how to buy handbags, jewels or other accs.

I hope that this blog will find it's way to those sharing my passion for accessories.

Žádné komentáře:

Okomentovat