Stránky

čtvrtek 31. října 2013

New find - Westward Leaning / Nový objev - Westward Leaning


Tohle léto se mi začaly hrozně líbit sluneční brýle s barevnými skly, přijdou mi skvělé a teď když opět začala lyžařská sezóna, a já byla v sobotu na lyžích po letní pauze, znovu jsem v tom naprosto dokonalém počasí pozorovala všechny okolo s brýlemi s barevnými skly, zda náhodou nenarazím na nějaké, které by se líbily (a slušely) i mně.

Na svazích jsem je nenašla (i když brýle od Oakley by asi stály za hřích), našla jsem je ale na internetu, a to úplnou náhodou, když jsem je viděla na fotkách Coco Rochy z její dovolené... a tak jsem objevila pro mě do té chvíle neznámou značku vyrábějící sluneční brýle - Westward Leaning!

Mají celkem dost kombinací obrouček a barevných skel, stejně tak jako skla v klasických barvách. Zatím je vyrábějí jen v jedné (prý univerzální) velikosti, časem možná přibudou další. Líbí se mi nicméně jejich tvar i nabízené kombinace obrouček a čoček. Zatím jsem žádné nekoupila, jelikož mě trošku odrazuje, že si je nemohu poblíž Prahy nikde vyzkoušet (alespoň jsem žádnou takovou možnost 'neobjevila) a bojím se, zda na mě nebudou moc velké. Cenově se pohybují někde kolem brýlí Ray-ban, i proto bych ocenila, pokud by se daly někde vyzkoušet. Nicméně dle jejich stránek Westward Leaning Vám je nejen zašlou po celém světě, ale navíc se dají bez problémů zdarma vrátit, pokud by třeba neseděly.

Níže moji prozatimní favorité._____________________________________________________________________________

This summer I started to really like sunglasses with color lenses, I think they are really perfect and fun and now that the skiing season begun again and I went skiing this past weekend, I was looking around all the time to see all the great coloured lenses sunglasses and maybe find the ones that I would like and that would fit me.

I found these by accident, more precisely in a picture of Coco Rocha on holiday that I saw online. That's how I found out about this new to me sunglasses brand - Westward Leaning!

They offer quite a few combinations of rims and color lenses as well as many classic colors of lenses. As of today there is only one size (which is supposed to be universal), but more sizes are supposed to come. I really love the shape and the color combinations, however I haven't bought their sunglasses yet, as the price is comparable to a Ray-bans and for that price I would really like to have the possibility to try them on. They ship internationally from their eshop at Westward Leaning and you can return the goods at any time. My favorites above..

Žádné komentáře:

Okomentovat