Stránky

pondělí 21. října 2013

New discovery: Mansur Gavriel / Nový objev: Mansur Gavriel

Když se objeví nová značka, jejíž tašky jsou naprosto nadčasové, zavánějí skvělými materiály a zpracováním a NAVÍC je možné si je nechat zaslat i do České republiky, je to pro mě něco jako svátek. Poslední značkou, která mě takto oslovila, je Mansur Gavriel


Mansur Gavriel je značka, která vznikla spojením kreativních nápadů Rachel Mansur, žijící v Los Angeles a Floriany Gavriel, žijící v Berlíně. Potkaly se v roce 2010 a v roce 2011 začaly (po emailu!) pracovat na kolekci kabelek, která byla na trh uvedena letos v létě. Jejich první řada zahrnuje obaly na telefon či karty a tři druhy kabelek, přičemž po některých z nich (zejména po geniální Leather bucket bag níže) se doslova zaprášilo ihned po zahájení jejich prodeje.
Jedná se o tašky vyráběné z italské kůže, první řada byla vyrobena v Číně, další řady budou nicméně vyráběny v zemi původu kůže, v Itálii. Kontrastující barva vnitřku kabelek mě opravdu hrozně baví, v nové kolekci pro jaro 2014 by mělo být mimo jiné více barevných kombinací vnější a vnitřní strany tašek.

Kabelky Mansur Gavriel se dle mého názoru strefily do celkem slušné díry na trhu - nabízejí klasické tašky, z vysoce kvalitní kůže, přesně takové, jaké vyžaduje dnešní zákazník, nicméně Vás svým nákupem nezruinují. Nejsou sice levné levné, nicméně odvažuji se říci, že vypadají (a vsadím se že i v reálu se tak budou zdát) minimálně 4x dražší, než doopravdy jsou. Zakoupit je nyní lze na eshopu net-a-porter.com, což je také jedno z mála míst, kde ještě nejsou všechny jejich kabelky vyprodané.

Já osobně jsem nadšená z jejich Small Tote..
Více info na www.mansurgavriel.com______________________________________________________________________________
When a new brand with timeless designs, high quality materials and craftmenship AND a possibility of international shipping emerges, it's pretty much like an early Christmas gift for me. Last brand I discovered is Mansur Gavriel.

Mansur Gavriel was founded by Rachel Mansur living in Los Angeles and Florian Gavriel living in Berlin. They met in 2010 and in 2011 they started working on their line of handbags and accessories (via email!). The collection was introduced this summer. Their first line includes phone and card cases and three types of handbags, some of them (especially the brilliant Leather bucket bag) disappeared from the shelves very quickly.

All the handbags are made of italian leather, the first line was made in China, however starting with the spring 2014 line, they will be made entirely in Italy. I really love the contrasting inner side of the bags with more colors being available starting with the 2014 spring line.

I think that Gavriel Mansur has successfully targeted a market niche - they offer beautiful handbags with classic design, high quality materials so much sought after by todays customers and what's the best part - your wallet won't hate you as much. They aren't super cheap, but in my opinion they look (and I bet they will feel like that too) at least four times more expensive than they really are. You can buy them online at net-a-porter.com which is one of a few places that has some of the handbags still in stock.

Personally, I am in love with the Small Tote..

More info at www.mansurgavriel.com

Žádné komentáře:

Okomentovat