Stránky

čtvrtek 24. října 2013

My personal wishlist: COACH Borough / Můj osobní wishlist: COACH Borough

Můj wishlist je dost dlouhý a neustále se mění. Momentálně mu ale z těch pro mě "dostupných" kabelek vévodí novinka značky Coach z podzimní kolekce - The Borough Bag.

Z Coach Borough bag jsem nadšená od té chvíle, kdy jsem ji poprvé viděla na Sarah Jessice Parker a Karlie Kloss. Nutno uznat, že Coach dal Borough do ruky těm správným ženám ve správnou chvíli a tak na sebe tenhle nový styl strhnul v kabelkovém světě veškerou pozornost.
Pro mě je tahle taška TEN ideál, který si mohu vzít jak na soud, tak do práce tak ale i na víkend k riflím, a přesně po takovéhle kabelce již nějaký ten pátek pošilhávám (tahle je nicméně první, která se dá ještě tak nějak zakomponovat do rozpočtu). Mojí vyvolenou je klasická černá v hladké kůži ve velikosti medium.Problém u této značky je, že z eshopu nezasílají do České republiky a zatím jsem neobjevila ani žádný jiný eshop, který by k nám tuto značku zaslal. Jedinou možností je tak koupit na cestách (po Evropě mají obchody, např. v Anglii, nicméně značně předražené oproti americkým cenám) nebo svěřit nákup někomu, kdo na cestách bude.

Medium verze se nyní prodává za 598 USD, což je na Coach docela dost vysoká částka, nicméně já si počkám na nějakou z jejich mnohých slevových akcí. Borough totiž vypadá, že se v nabídce této značky usadí na poněkud delší dobu (v rámci jarní kolekce se má rozrůst na 7 různých velikostí!).

Více podrobností na www.coach.com
______________________________________________________________________________


My personal wishlist is pretty long and it changes constantly. However, right now n. 1 of my list of "affordable" bags is the new bag by Coach the Borough Bag from the new fall 2013 collection.

This bag spoke to me immediately when I first saw it on Sarah Jessica Parker and Karlie Kloss. Needless to say, Coach did a good job putting this bag into right hands of the right celebrities just before introducing this new addition to their handbag line and this style got all the attention in the accs world.

For me this bag is THE bag that I can carry to the court, to work but also on weekends with a pair of jeans on and it is exactly the bag that I was searching for some time now (however this Coach being the first one that I am able to somehow fit into my budget). My choice is the Borough bag in polished calfskin.

The problem is that Coach does not ship internationally and as of today I haven't found any online shop that would ship Coach internationally. The only possibility to shop Coach when traveling or have someone buy it for you while traveling (there are stores in Europe, for example in England, however they are overpriced compared to the original US prices).

The medium or regular version of this bag retails for 598 USD online (for the polished calfskin version) which I think is a lot for a Coach bag, so I will probably wait for one of the many sale events that the brand offers. This bag looks like it is going to stick around for some time anyway (there are going to be seven different sizes of this style for spring 2014!).

More info at www.coach.comŽádné komentáře:

Okomentovat